ANALIZA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH I KONSTRUKCJE STALOWE MOSTOWE

Program SCIA to zintegrowane narzędzie do analizy wielomateriałowej konstrukcji i projektowania wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. Obliczenia, analiza konstrukcji budowlanych, czy modelowane konstrukcje stalowe mostowe – to wszystko i jeszcze więcej możliwe jest w tym wszechstronnym, wielowymiarowym narzędziu.

Zaawansowana analiza konstrukcji budowlanych jest możliwa dzięki szybkiemu i niezawodnemu silnikowi obliczeniowemu z automatyczną generacją siatki elementów skończonych dla dowolnej geometrii. Program SCIA to narzędzie, które umożliwia skuteczną analizę MES, zarówno na poziomie fazy konstrukcyjnej, jak i przy obliczeniach nieliniowych i dynamicznych.

Szeroki zakres funkcji, jaki prezentuje program SCIA sprawia, że to narzędzie odpowiednie do wszelkiego rodzaju obiektów. Umożliwia projektowanie biurowców, obiektów przemysłowych, a także konstrukcje stalowe mostowe. Wszystko to w łatwym w obsłudze środowisku.

Program został od podstaw stworzony tak, aby wpasować się w panującą obecnie ideę współpracy interdyscyplinarnej – mowa oczywiście o BIM (budowaniu informacji o budownictwie). SCIA Engineer integruje proces modelowania, analizę elementów zbudowanych z dowolnego materiału, a także projektowanie i sprawdzanie konstrukcji.

Narzędzie pozwala także wygenerować kompletną dokumentację wraz z jej bieżącymi aktualizacjami. Dzięki wszechstronności programu użytkownicy uczą się obsługi tylko jednego środowiska, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Jedna aplikacja daje natychmiastowy dostęp do funkcji związanych z każdą fazą projektowania.

Przekonaj się o tym samodzielnie, pobierając bezpłatną (30-dniową) wersję demonstracyjną nowoczesnego rozwiązania. Wykonane przez siebie testy zawsze pokazują szerszy kontekst użycia narzędzia niż wyłączne czytanie na temat projektowania w danym środowisku pracy. Demo dostępne jest na stronie polskiego dystrybutora, aby je pobrać wystarczy wypełnić krótki formularz. Nie zwlekaj, poznaj nowoczesne narzędzie już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *